Login to your account
Don't have an account yet?
Create your own account and receive notifications of opportunities of your interest, save the opportunity you like and discuss.
{ Fully Funded } International Exchange Programs in Ukraine

{ Fully Funded } International Exchange Programs in Ukraine

Fully Funded
Country: Ukraine
Save
Looks like you haven't logged in.
Login to save opportunities.

Details

{ Fully Funded } International Exchange Programs in Ukraine

 

ACTIVITY DESCRIPTION

Wyjedź na krótkoterminowy wolontariat do miejscowości Sumy, w północno-wschodniej Ukrainie i przeżyj niezwykłą przygodę. Jeśli interesujesz się tematami: integracji kulturowej, wykluczeniem społecznym oraz propagowaniem różnorodności kulturowej pośród młodzieży, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Poznaj kreatywnych i energicznych młodych ludzi z 4 różnych krajów: Bułgarii, Ukrainy, Cypru i Włoch. Wymiana organizowana jest przez Ukraińską fundację Center for Euroinitiatives we współpracy z naszą organizacją. Projekt jest finansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Europejskiego Korpusu Solidarności.

ACCOMMODATION, FOOD AND TRANSPORT ARRANGEMENTS

Informacje organizacyjne Zwrot kosztów podróży (275EUR) Zakwaterowanie (organizacja zapewnia mieszkanie, dzielone z innymi wolontariuszami) Pieniądze na jedzenie (145 EUR na miesiąc do zagospodarowania we własnym zakresie) Kieszonkowe (5 EUR na dzień) Transport lokalny Ubezpieczenie CIGNA

TRAINING DURING THE ACTIVITY

Ogólne cele projektu: promowanie solidarności wśród ludzi; rozwijanie wzajemnego zrozumienie; promowanie idei wolontariatu wspieranie osób doświadczających wykluczenia społecznego, w tym członków grup mniejszościowych; promowanie różnorodności kulturowej Ten krótkoterminowy projekt przeznaczony jest dla kreatywnych i energicznych osób, zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą. Jeśli interesuje Cię tematyka z obszarów: integracji kulturowej, wykluczenia społecznego oraz propagowanie różnorodności kulturowej pośród młodzieży, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

PARTICIPANT PROFILE

Poszukujemy młodych ludzi, którzy: mają 18-30 lat; są energiczni i kreatywni; chętnie uczą się nowych rzeczy; lubią pracę z młodzieżą i dziećmi; znają język angielski

Specifications

Type of Opportunity Exchange Programs
DeadlineOngoing
CountryUkraine
Open toAll Nationalities

Related

POST A COMMENT

Your email address will not be published. Fields marked with * are required.

Sidebar